Keresés

Részletes keresés

K.Pista Creative Commons License 2002-03-20 09:19:13 3
Ja,hát ha neked a Lendvai Ildi ,vagy a Kósáné Kovács Magdi az eseted....
Kinek a pap,kinek a papné...
A hozzászólás:
Conspirador Creative Commons License 2002-03-20 01:32:32 1
Annyira azert nem szep, mint amilyen szoke.

Viszont biztos, hogy nem is olyan okos, mint amilyen szep. :))

Előzmény:
Tamás Creative Commons License 2002-03-20 01:26:30 0
Hát igazán szépből 0 indul szerintem, de hát nekünk Budaörsön van egy ilyenünk... legalább szőke. :-)


Azért többen mondták, hogy megnézték volna azzal a bizonyos kiflivel. :-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!