|
|
|
|
 |
K.Pista
2002-03-20 09:19:13
|
3
|
Ja,hát ha neked a Lendvai Ildi ,vagy a Kósáné Kovács Magdi az eseted....
Kinek a pap,kinek a papné... |
|
A hozzászólás:
 |
Conspirador
2002-03-20 01:32:32
|
1
|
Annyira azert nem szep, mint amilyen szoke.
Viszont biztos, hogy nem is olyan okos, mint amilyen szep. :)) |
|
Előzmény:
 |
Tamás
2002-03-20 01:26:30
|
0
|
Hát igazán szépből 0 indul szerintem, de hát nekünk Budaörsön van egy ilyenünk... legalább szőke. :-)
Azért többen mondták, hogy megnézték volna azzal a bizonyos kiflivel. :-))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|