Keresés

Részletes keresés

RAMBO Creative Commons License 2002-03-21 09:25:28 21
Jé, a Selmecigabikának ugyanaz a fogorvosa mint a Köztársasági Elnöknek!
valaszoljmar Creative Commons License 2002-03-21 01:37:10 7
Ez a vég! Ha valaki Selmeczi Gabikára azt mondja, hogy szép, annál nincs tovább. Az a vak párthűség legmagasabb szintű kifejeződése.

Ez a nő már nem is ronda, hanem RANDA.

Könyörgöm, mondjátok, hogy csak vicc volt!

zsánpól bemondó Creative Commons License 2002-03-20 01:34:04 2
Conspirador Creative Commons License 2002-03-20 01:32:32 1
Annyira azert nem szep, mint amilyen szoke.

Viszont biztos, hogy nem is olyan okos, mint amilyen szep. :))

A hozzászólás:
Tamás Creative Commons License 2002-03-20 01:26:30 0
Hát igazán szépből 0 indul szerintem, de hát nekünk Budaörsön van egy ilyenünk... legalább szőke. :-)


Azért többen mondták, hogy megnézték volna azzal a bizonyos kiflivel. :-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!