|
|
|
|
 |
RAMBO
2002-03-21 09:25:28
|
21
|
| Jé, a Selmecigabikának ugyanaz a fogorvosa mint a Köztársasági Elnöknek! |
|
 |
valaszoljmar
2002-03-21 01:37:10
|
7
|
Ez a vég! Ha valaki Selmeczi Gabikára azt mondja, hogy szép, annál nincs tovább. Az a vak párthűség legmagasabb szintű kifejeződése.
Ez a nő már nem is ronda, hanem RANDA.
Könyörgöm, mondjátok, hogy csak vicc volt! |
|
 |
Conspirador
2002-03-20 01:32:32
|
1
|
Annyira azert nem szep, mint amilyen szoke.
Viszont biztos, hogy nem is olyan okos, mint amilyen szep. :)) |
|
A hozzászólás:
 |
Tamás
2002-03-20 01:26:30
|
0
|
Hát igazán szépből 0 indul szerintem, de hát nekünk Budaörsön van egy ilyenünk... legalább szőke. :-)
Azért többen mondták, hogy megnézték volna azzal a bizonyos kiflivel. :-))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|