|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Kecskesajt
2002-03-16 14:19:35
|
5
|
Én is Rákospalotán lakom... A nagymamám (elig múlt 60 éves) szintén itt élte le az életét, persze lehet, hogy nem attól lett rákos. De tény, hogy 2x volt emlőrákja, azokból mindig szépen "kigyógyult", aztán 2000. végén kiderült, hogy epeúti rákja van (ami azért elég ritka)... még 1.5 évet élt, de az orvosok max. 2 hónapot adtak neki... szóval menthetetlen volt. pont 1 hónapja halt meg. :((
ha tudunk róla tenni, akkor tegyünk róla, hogy LEGYEN tisztítóberendezés.
az allergiás tünetek is csökkennének... |
|
Előzmény:
 |
Pritamin
2002-03-16 13:40:09
|
4
|
| Igaz, már én is olvastam régebben, hogy kimutathatóan magasabb a rákos megbetegedések száma a rákospalotai részen (biztos innen jön a neve-itt telepedtek le a honfoglaláskor a rákra hajlamosabb egyedek, akik palotákat építettek...), de gondolom nem áll meg a kerülethatáron. Az ilyen cikkek nem kapnak túl nagy publicitást, mert még "balhé" lenne belőle. Én csak azt mondom, estefelé álljatok meg a fóti felüljárónál és figyeljétek amint a közeledő este jótékony homályában a szemétégető elkezdi bontogatni füstszárnyait és ha rossz a szélirány, ráül egész Palotára! Olyankor összeszorul a szívem (én is ott lakom :-((((( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|