|
|
|
|
 |
Robin Food
2002-03-15 20:22:51
|
22
|
| Orbán 38 éves, libuskám. Az neked az ötödik X? Te kis matekzseni. |
|
 |
timi182
2002-03-15 20:07:21
|
21
|
| Én a helyedben, nem lennék rá büszke, hogy az alapján döntöd el kire szavazol, hogy mennyire joképü. |
|
A hozzászólás:
 |
Leia Morgana
2002-03-15 12:08:57
|
20
|
Orbánka meg hiába is varratná,még úgyis ronda maradna.
Régebbeb sem volt egy deli vitéz,de így lassan az 5. X-be lépvén,már elég csúnyácska a lelkem.
Leia |
|
Előzmény:
 |
Gurg
2002-03-14 22:20:37
|
-
|
MP az R Klinikán 3 kilóért felvarratta a pofikáját.
Hiába no, úgy látszik sok múlik a választáson. A Maszop pedig kinyitotta a buxát és fizetett.
MP-n kívűl talán még Cicciolina az, aki a parlamentben vagy arrafelé tartva pofikáján vagy egyebeken varrat.
Tiszta politikai pornó.
A hírt nem a médiából szedtem, egy - számomra hiteles - forrásból tudom.
Ezenkívül mire képes még Péterke ha hatalomról vagy pénzről van szó?? ....jobb nem is tudni róla... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|