Keresés

Részletes keresés

Egy_felhasználó Creative Commons License 2002-03-15 22:10:26 23
Te csak unalomból írogatsz?? Vagy alapból vagy értetlen?

Mit is kéne megértenem ?

A hozzászólás:
őfelsége Creative Commons License 2002-03-15 11:51:26 19
Egy_felhesználó
Te csak unalomból írogatsz?? Vagy alapból vagy értetlen?
Előzmény:
Egy_felhasználó Creative Commons License 2002-03-14 23:38:49 14
300, vagy nem 300 ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!