|
|
|
|
 |
dodóka90
2002-03-15 08:22:22
|
15
|
Nem azzal van a baj, hogy az arcát felvarratta. Eddig sem volt egy Alain Delon és láthatólag most sem az. A fő gond, hogy a pasi nem tud olvasni és beszélni. A MASZOP-nál meg senkinek nincs annyi vér a pucájában, hogy a kezébe nyomjon egy Ablak-Zsiráfot és elküldje egy beszédtechnika tanárhoz.
Ilyen favorittal meg nehéz nyerni. |
|
A hozzászólás:
 |
asszír
2002-03-14 22:50:35
|
8
|
| Ha csak a plasztikával lenne baj? A gatyáját kellett volna felkötni,de nem hallgatott Kuncze úr kérésére. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|