|
|
|
|
 |
Gurg
2002-03-14 22:34:44
|
4
|
részleteket nem tudok, de olyan csatornán jött a hír, amit nehéz nem elhinnem
egyenlőre marad a friss képek nézegetése, hogy tutira meggyőződjek (, mert még nem vagyok) |
|
A hozzászólás:
 |
őfelsége
2002-03-14 22:25:00
|
1
|
| És erre mikor volt ideje??? Engedte az utazó cirkusz??? Kovács cirkuszigazgatóra is ráférne... Egy komplett arccserével, gerincpótlással. |
|
Előzmény:
 |
Gurg
2002-03-14 22:20:37
|
-
|
MP az R Klinikán 3 kilóért felvarratta a pofikáját.
Hiába no, úgy látszik sok múlik a választáson. A Maszop pedig kinyitotta a buxát és fizetett.
MP-n kívűl talán még Cicciolina az, aki a parlamentben vagy arrafelé tartva pofikáján vagy egyebeken varrat.
Tiszta politikai pornó.
A hírt nem a médiából szedtem, egy - számomra hiteles - forrásból tudom.
Ezenkívül mire képes még Péterke ha hatalomról vagy pénzről van szó?? ....jobb nem is tudni róla... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|