|
|
|
|
 |
Leia Morgana
2002-03-15 12:08:57
|
20
|
Orbánka meg hiába is varratná,még úgyis ronda maradna.
Régebbeb sem volt egy deli vitéz,de így lassan az 5. X-be lépvén,már elég csúnyácska a lelkem.
Leia |
|
 |
Egy_felhasználó
2002-03-14 22:54:12
|
10
|
MP az R Klinikán 3 kilóért felvarratta a pofikáját.
Én úgy tudom, hogy a 3 kiló, az 300Ft.
|
|
 |
kis pimasz
2002-03-14 22:36:17
|
5
|
| Az Orbánnak meg számítógépre cserélték az agyát. |
|
 |
Gurg
2002-03-14 22:27:42
|
2
|
....tud erről még valaki?
nézegetem a mostani fotóit, de egyenlőre rossz felbontású képek vannak a híroldalakon, úgyhogy egyenlőre nem tudom megerősíteni
|
|
 |
őfelsége
2002-03-14 22:25:00
|
1
|
| És erre mikor volt ideje??? Engedte az utazó cirkusz??? Kovács cirkuszigazgatóra is ráférne... Egy komplett arccserével, gerincpótlással. |
|
 |
kis pimasz
2002-03-14 22:22:14
|
0
|
0!
Ez aztán a jóhiszemű politikai hír!
Kissé gyengeelméjű próbálkozás.
Mért nem azt írod inkább, hogy 3 töke van? |
|
A hozzászólás:
 |
Gurg
2002-03-14 22:20:37
|
-
|
MP az R Klinikán 3 kilóért felvarratta a pofikáját.
Hiába no, úgy látszik sok múlik a választáson. A Maszop pedig kinyitotta a buxát és fizetett.
MP-n kívűl talán még Cicciolina az, aki a parlamentben vagy arrafelé tartva pofikáján vagy egyebeken varrat.
Tiszta politikai pornó.
A hírt nem a médiából szedtem, egy - számomra hiteles - forrásból tudom.
Ezenkívül mire képes még Péterke ha hatalomról vagy pénzről van szó?? ....jobb nem is tudni róla... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|