Keresés

Részletes keresés

Leia Morgana Creative Commons License 2002-03-15 12:08:57 20
Orbánka meg hiába is varratná,még úgyis ronda maradna.
Régebbeb sem volt egy deli vitéz,de így lassan az 5. X-be lépvén,már elég csúnyácska a lelkem.

Leia

Egy_felhasználó Creative Commons License 2002-03-14 22:54:12 10
MP az R Klinikán 3 kilóért felvarratta a pofikáját.

Én úgy tudom, hogy a 3 kiló, az 300Ft.

kis pimasz Creative Commons License 2002-03-14 22:36:17 5
Az Orbánnak meg számítógépre cserélték az agyát.
Gurg Creative Commons License 2002-03-14 22:27:42 2
....tud erről még valaki?
nézegetem a mostani fotóit, de egyenlőre rossz felbontású képek vannak a híroldalakon, úgyhogy egyenlőre nem tudom megerősíteni
őfelsége Creative Commons License 2002-03-14 22:25:00 1
És erre mikor volt ideje??? Engedte az utazó cirkusz??? Kovács cirkuszigazgatóra is ráférne... Egy komplett arccserével, gerincpótlással.
kis pimasz Creative Commons License 2002-03-14 22:22:14 0
0!
Ez aztán a jóhiszemű politikai hír!
Kissé gyengeelméjű próbálkozás.
Mért nem azt írod inkább, hogy 3 töke van?
A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2002-03-14 22:20:37 -
MP az R Klinikán 3 kilóért felvarratta a pofikáját.
Hiába no, úgy látszik sok múlik a választáson. A Maszop pedig kinyitotta a buxát és fizetett.
MP-n kívűl talán még Cicciolina az, aki a parlamentben vagy arrafelé tartva pofikáján vagy egyebeken varrat.
Tiszta politikai pornó.
A hírt nem a médiából szedtem, egy - számomra hiteles - forrásból tudom.

Ezenkívül mire képes még Péterke ha hatalomról vagy pénzről van szó?? ....jobb nem is tudni róla...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!