Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Passionata Creative Commons License 2002-03-13 15:00:33 15
Tudom ,hogy semmi közöm hozzá de mi a baj a céggel ,ha építésbe fogsz a péz egyébként is papírra kerül , SZVSZ mint cég könnyebben kapsz hitelt.
CONNAN
1-2 + költség
tervezés-cakkpakk- kb 2.5-3.5m
közmű hozzájárulás kb 2milla
lakásonként 1 parkoló ha nincs mélygarázs
+ az építésnél van 25% ÁFA amit igaz ,hogy visszajön de előre kell finanszírozni.
Előzmény:
HA-SLN Creative Commons License 2002-03-12 14:07:27 13
Köszi az ötletet Connan, bár ez így túl egyszrűnek tünik így leírva.
Nekem kb 40 millám lenne befektetni hosszú távra, de nemigazán találom a "kedvezményes kölcsönt"
Hol nézzek utána, és te mit vettél fel pontosan?
Asszem ehhez cégnek kell lenned, és magánszemély nem veheti igénybe.
Márpedig én nem szeretnék céget alapítani!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!