|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Passionata
2002-03-13 15:00:33
|
15
|
Tudom ,hogy semmi közöm hozzá de mi a baj a céggel ,ha építésbe fogsz a péz egyébként is papírra kerül , SZVSZ mint cég könnyebben kapsz hitelt.
CONNAN
1-2 + költség
tervezés-cakkpakk- kb 2.5-3.5m
közmű hozzájárulás kb 2milla
lakásonként 1 parkoló ha nincs mélygarázs
+ az építésnél van 25% ÁFA amit igaz ,hogy visszajön de előre kell finanszírozni. |
|
Előzmény:
 |
HA-SLN
2002-03-12 14:07:27
|
13
|
Köszi az ötletet Connan, bár ez így túl egyszrűnek tünik így leírva.
Nekem kb 40 millám lenne befektetni hosszú távra, de nemigazán találom a "kedvezményes kölcsönt"
Hol nézzek utána, és te mit vettél fel pontosan?
Asszem ehhez cégnek kell lenned, és magánszemély nem veheti igénybe.
Márpedig én nem szeretnék céget alapítani! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|