Keresés

Részletes keresés

eke Creative Commons License 2002-03-12 19:57:42 20
ja az ajánlatom az 14 x -es életnagyságot jelent, ha lenne 3.5/20-as lupenem, akkor azzal így 20x-osnál lennénk...
A hozzászólás:
eke Creative Commons License 2002-03-12 19:56:21 19
vagy mikroszkópadapter ha nem akkor kihizat + lupenobjektív bár ehhez is kell 2 x -zô

nekem sajnos csak 175 mm-es kihuzatom van és 2.8/35-ös lupenobjektívem ez így full 7 x -es életnagyság, erre még rá kell varrni a 2 x ezô extendert, de ha élességet akarok állítani akkor gondolom, hogy kell egy kís ívfény.
Monsanom sem kell, hogy mindez Canon-ban van.
Viszont van egy tuti 25 x ös nagyítom, azzal megnézheted ezt az izét. Mit is?
Tényleg mi az ami ekkorában szép? :-)

Előzmény:
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2002-03-12 12:04:20 16
nekem szükségem lenne 16-18x-os nagyításra, persze valamilyen fotoeszköz végén. Zenit, kihuzat, M42 is jöhet meg van egy nikon f80-am, de ott nem tudom mi van, hiszen nem tudok manual optikát használni.

Mondjatok ötletet, amivel ki is tudom vitelezni a dolgot!!

köszi,

Hayloft

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!