Keresés

Részletes keresés

fehgyo Creative Commons License 2002-03-12 16:46:27 1
Ha cigányok(vagy romák, ahogy jobban tetszik) fognak kormányozni. Erre van törvény is. A választójogi, választók és választhatók.
MrPink Creative Commons License 2002-03-12 16:44:16 0
Soha bátyuska, s0ha!
A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2002-03-12 16:41:51 -
Lehet Magyarországon kissebségi kormányzás? A törvények adnak rá módot ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!