|
|
|
|
 |
Híd
2002-03-12 10:40:34
|
5
|
Szerintem marhaság gyűlölni. Engem speciel nem érdekel a csaj, a filmje sem, ezért nem megyek el rá, belőlem nem keres pénzt. Aki nem megy el rá, nem hallgatja meg, mert nem szereti az ilyesmit, annak véleménye lehet ugyan róla, de fogja vissza magát, hiszen látatlanban nyilatkozni bunkóság, bármiről is van szó.
Különben Britney nem olyan nagy gáz. A 12-13 éveseknek pont jó, szép egyszerű életelveket, tanácsokat ad, lehet vele azonosulni. Mit hallgassanak az ilyen gyerekek? Nick Cave-et? Abból egy kukkot sem értenek. Majd kinövik Britney-t egy idő után. Britney nem neked szól, te ne hallgasd, de semmi gyűlölnivaló nincs rajta (mint ahogy máson sincs). |
|
A hozzászólás:
 |
DirkGently
2002-03-11 18:49:22
|
4
|
| Ez nem értelem kérdése, csak úgy jön. Van aki bukik az ilyen üresbuksi tenyészcicákra, van aki nem. És van agit qrwára idegesít az egész nyálas jelenség. |
|
Előzmény:
 |
Híd
2002-03-11 18:18:55
|
2
|
| Mi értelme van gyűlölni Britney-t? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|