|
|
|
|
 |
HGyuri
2002-03-11 13:34:36
|
30
|
hát ebből a kérdésből tisztán láccik, hogy nem vagy tájékozott ez ügyben ;-)
A B+W (Schneider) szűrőket tartják az abszolut etalonnak (lehet olvasni a szakirodalomban, hogy a szűrők Rolls Royce-ja :-). Szorosan mögötte a Leica, és a Canon. A legújabb dobásuk az MRC bevonat. |
|
A hozzászólás:
 |
M6TTL
2002-03-11 13:23:13
|
29
|
| Nem vagyok tul tajekozott szuro-ugyben. A kerdesem az lenne, hogy a B+W szurok a minoseg tekinteteben hol allnak? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|