|
|
|
|
 |
NJani
2002-03-08 23:56:24
|
14
|
Szia 100-ha. Ez gyors rekció volt. Bénáztam és a kérdésem először ide tettem fel, persze rögtön utána az adok/veszek-be is. Bocs mindenkitől, átmegyek az adok/veszekbe.
Jani |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2002-03-08 23:53:38
|
13
|
Szia Jani!
Ma végigjártam 3-4 használtcikkes boltot.
Nem láttam ilyen gyújtótávolságú macro objektívet, igaz a Nikon lencséket csak átfutottam.
Szerintem bróbálkozz a fotós adok/veszek fórumon is.
Százbolha |
|
Előzmény:
 |
NJani
2002-03-08 23:49:46
|
12
|
Sziasztok Mindenkinek. Itt még új vagyok, de más fotós fórumon már találkozhattunk. Keresek Nikon 105/2.8-as manuál makrooptikát. Tudtok segíteni?
Üdv: Jani |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|