Keresés

Részletes keresés

NJani Creative Commons License 2002-03-08 23:56:24 14
Szia 100-ha. Ez gyors rekció volt. Bénáztam és a kérdésem először ide tettem fel, persze rögtön utána az adok/veszek-be is. Bocs mindenkitől, átmegyek az adok/veszekbe.

Jani

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2002-03-08 23:53:38 13
Szia Jani!

Ma végigjártam 3-4 használtcikkes boltot.
Nem láttam ilyen gyújtótávolságú macro objektívet, igaz a Nikon lencséket csak átfutottam.

Szerintem bróbálkozz a fotós adok/veszek fórumon is.

Százbolha

Előzmény:
NJani Creative Commons License 2002-03-08 23:49:46 12
Sziasztok Mindenkinek. Itt még új vagyok, de más fotós fórumon már találkozhattunk. Keresek Nikon 105/2.8-as manuál makrooptikát. Tudtok segíteni?

Üdv: Jani

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!