|
|
|
|
 |
eke
2002-03-07 14:29:18
|
198
|
....nagy elmék ha találkoznak, kérdezd meg mit írtam reggel ugyanerrôl magánban neki? :-)
Ugyanakkor a Metz 60 sincs ott teljesítményben ami a víz alatt kellhet, ráadásul a gyári víz alatti vakuk színhômérséklete sem olyan mint aszárazföldieké! Tehát kell a teljesítmény de nagyon! |
|
A hozzászólás:
 |
Petya99
2002-03-07 13:22:30
|
197
|
Mikrosat Kft, 1146 Bp, Thököly út 88.
Évek óta gyártanak stúdióvakukat (ún. "magyar vaku") és szervizelnek is mindent. Ha gondolod, kérdezd meg őket baráti tanács ügyben, nagyon rendes társaság, biztosan mondanak valamit.
Magam részéről nem tartom túl jó ötletnek a házilagos vakugyártást, ha vennél mondjuk régi Braun vagy Metz CT-1 riportervakut, nem túl sok pénzért nagy fényerejű, masszív cuccot kapnál. A vízmentes tok az persze más kérdés. |
|
Előzmény:
 |
sari attila
2002-03-07 01:13:46
|
195
|
Ja még valami.
aszongya hogy: J.Wojciechowski:Elektronikai játékok épitése.
Műszaki könyvkidó Dudapest 1980
negyedik felyezet: fotóelektronika amatőröknek.
ötödik bekezdés: Villanólámpák.
A könyvben van valami kapcsolási rajz is, legalább három féle vakuhoz.
Szóval továbbra is szakember kerestetik.
Szerintem nem kell ettől félni, miért pont mi ne tudnánk megcsinálni? Hány országban gyártanak vakut? Csak mi szegény buta magyarok nem vagyunk képesek rá??? Vagy talán a vizmentességért kellene a vudu varázslókhoz fordulni??? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|