Keresés

Részletes keresés

doodoo Creative Commons License 2002-03-07 11:20:52 380
Szia phreak!

Set és setting :)
Nem elég elégszer mondani :)

A set-be beletartozik az anyag mennyisége is... tehát ha valaki _mindenképpen_ ki akarja próbálni, de úgy gondolja, hogy para-esélyes, az kezdje negyeddel. Hatás attól még lesz és rá lehet hangolódni.

A setting részre: parára hajlamosak ne egyedül csinálják! Ezen kívül ne keverd össze a füvet az LSD-vel. Fogd fel úgy, hogy tök más mind a kettő és a füves parák jelentősen mások mint az LSD-sek (ok, biztos itt is van ellenpélda :).
Vezető (társaság) ajánlott. Nincs rosszabb, mint "befordulni" egy parába, avagy "megvárni, míg elmúlik". 12 óra várakozás elég unalmas :)
Szóval "hozzáértők" mellett a legdurvább para is csak egy hasznos élménnyé válhat.

És ismétlem: ne úgy állj hozzá, hogy márpedig parád lesz. Légy nyitott és ne félj (jobban, mint egyébként) :)

A hozzászólás:
phreak Creative Commons License 2002-03-07 10:59:49 379
udv mindenki.

en kenderfogyaszto vagyok, de mint audiovizual manias ember, kulonosen erdekel a papirozas (persze ragaszkodom az egyszeri kiprobalashoz), mert ismeroseim kozul rengetegen csodas elmenyekrol szamoltak be. na de itt jon a bokkeno: en ugyanis alapvetoen paras ember vagyok (ami azt jelenti, hogy altalaban aggodom amiatt hogy a dolgaim jol sikeruljenek, es altalaban igy is tortenik, csak egyszeruen ilyen a termeszetem), es ez a setting szempontjabol bizony nem egy jo omen.

ajanlott-e ezek utan hogy probat tegyek az LSD-vel vagy valoszinu, hogy egy sulyos bad tripben lesz reszem? elore is koszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!