Keresés

Részletes keresés

eszetlen Creative Commons License 2002-03-06 15:30:40 6
Hát szerintem akkor amit te láttál az a high-tech lehetett (abból a választékból, amit én ismerek...).
A hozzászólás:
PETYUS Creative Commons License 2002-03-06 15:20:24 5
Amit én láttam, az kb. egy amat?r videokamera min?ségének felelt meg.
Előzmény:
eszetlen Creative Commons License 2002-03-06 15:02:01 4
Üdv emberek!

Az iparban is alkalmaznak ilyen kocsányos száloptikákat. Endoszkópnak becézik a cuccot. A tücsök project esetében valószínűleg nem elégítene ki minket a kapott kép, mert optikailag az általam ismert/használt cuccok nagyon gyengék.
Egyébként jól néz ki egy 424-es gőzös?
Üdv
eszetlen

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!