|
|
|
|
 |
eszetlen
2002-03-06 15:30:40
|
6
|
| Hát szerintem akkor amit te láttál az a high-tech lehetett (abból a választékból, amit én ismerek...). |
|
A hozzászólás:
 |
PETYUS
2002-03-06 15:20:24
|
5
|
| Amit én láttam, az kb. egy amat?r videokamera min?ségének felelt meg. |
|
Előzmény:
 |
eszetlen
2002-03-06 15:02:01
|
4
|
Üdv emberek!
Az iparban is alkalmaznak ilyen kocsányos száloptikákat. Endoszkópnak becézik a cuccot. A tücsök project esetében valószínűleg nem elégítene ki minket a kapott kép, mert optikailag az általam ismert/használt cuccok nagyon gyengék.
Egyébként jól néz ki egy 424-es gőzös?
Üdv
eszetlen |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|