|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
PETYUS
2002-03-04 22:16:58
|
0
|
| Ez vaj0n makr0f0t0? (Ma lőttem.) |
|
Előzmény:
 |
Mattila
2002-03-04 21:41:41
|
-
|
| A közeli napokban vettem egy sokak által dicsért, és szerintem is szép rajzú Tamron SP AF 90mm/2.8 1:1 Macro obit. Gondoltam szétnézek errefelé, hogy mások mit írnak makro-ügyben, de legnagyobb döbbenetemre ez az "alap-téma" nem szerepel a topic-ok között. Nosza, ezen ne múljon, beindítok szívesen egy ilyen diskurzust, ha lesznek hozzá partnerek. Szóval, mire kell (érdemes) figyelni makrózás közben? (Azon kívül persze, hogy tehénszarba ne lépjen az ember a mezőn...) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|