Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mash Creative Commons License 2002-03-04 17:26:38 3
most akor Bede a Sopronnak fúj???
de biztos csak azé, mert ott a Simi meg a Tóth MIsi, meg a Csiszi!

úgye???

nem azért, mert hüje a Bede, áááááááááá, nem azé!!!

csákány
Hajrá Fradi!

Előzmény:
Gyárfi Creative Commons License 2002-03-04 15:52:52 2
Nekem Sorato gólja tetszett a legjobban, kár, hogy Bede nem díjazta)))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!