Keresés

Részletes keresés

Tamás Creative Commons License 2002-03-04 17:44:07 6
Na, az nekem is egy terror volt. :-) A pókokat én is utálom, de jobban teszed, ha hozzájuk szoksz... Egyébként a Sunspire-nél nekem az jött be, ha mindig megpróbáltam felfelé haladni. Marhára el lehet tévedni, és azok a rohadt pókok csak jönnek, csak jönnek...
A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2002-03-04 09:32:46 5
most a Sunspire ban tévelygek (ÚTÁLOM A PÓKOKAT!!!!)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!