|
|
|
|
 |
EOS33
2002-03-04 08:31:02
|
26
|
Akkor marad a Hama.
Köszi!
Eos33 |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2002-03-03 23:29:20
|
25
|
Én az objektív minőségével arányosan választanék szűrőt.
A Minoltámhoz a legolcsóbb Soligor van, a Fuji-hoz Cokin.
Százbolha |
|
Előzmény:
 |
EOS33
2002-03-03 19:41:14
|
24
|
Üdvözlet mindenkinek!
CP szűrőt szeretnék venni teljesen amatőr használatra, de megzavartak az árak. Kérdésem a következő: ugyanazzal a géppel lenne-e látható különbség az 5.000 ft-os Hama, a 13.000 ft-os talán Cokin vagy az Erva által hirdetett 42.000 ft-os nemtudommilyen CP szűrő közt? Nem mintha a legdrágábbat akarnám mgvenni, inkább a két olcsóbb között vívódom. (Általában milyen minőségűek a Hama szűrők, érdemes őket megvenni?)
A választ előre is köszönöm.
Eos33 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|