Keresés

Részletes keresés

EOS33 Creative Commons License 2002-03-04 08:31:02 26
Akkor marad a Hama.
Köszi!
Eos33
A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2002-03-03 23:29:20 25
Én az objektív minőségével arányosan választanék szűrőt.

A Minoltámhoz a legolcsóbb Soligor van, a Fuji-hoz Cokin.

Százbolha

Előzmény:
EOS33 Creative Commons License 2002-03-03 19:41:14 24
Üdvözlet mindenkinek!
CP szűrőt szeretnék venni teljesen amatőr használatra, de megzavartak az árak. Kérdésem a következő: ugyanazzal a géppel lenne-e látható különbség az 5.000 ft-os Hama, a 13.000 ft-os talán Cokin vagy az Erva által hirdetett 42.000 ft-os nemtudommilyen CP szűrő közt? Nem mintha a legdrágábbat akarnám mgvenni, inkább a két olcsóbb között vívódom. (Általában milyen minőségűek a Hama szűrők, érdemes őket megvenni?)
A választ előre is köszönöm.
Eos33

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!