|
|
|
|
 |
eszetlen
2002-03-04 08:35:44
|
27
|
Hello EOS33!
Az biztos, hogy az objektiv minosegevel egyezo kategoriaju szurot erdemes valasztani. Hiaba van jo obid, ha egy gyengus szurot tekersz az ormanyara es viszont. A gyenge obin nem sokat segit egy klassz szuro.
A Hama tobb felet gyart, olcsotol a dragaig. Az alkalmazott bevonatolasoktol fuggoen. A HTMC bevonatuakra mar azt mondjak az erdekelt boltosok, hogy jo...
Amugy en UV szuro temaban vagyok ugyanott, ahol a part szakad. Kellene egy komolyabb darab de nem hulla dragan. :o)
Udv Eszetlen |
|
 |
Százbolha
2002-03-03 23:29:20
|
25
|
Én az objektív minőségével arányosan választanék szűrőt.
A Minoltámhoz a legolcsóbb Soligor van, a Fuji-hoz Cokin.
Százbolha |
|
A hozzászólás:
 |
EOS33
2002-03-03 19:41:14
|
24
|
Üdvözlet mindenkinek!
CP szűrőt szeretnék venni teljesen amatőr használatra, de megzavartak az árak. Kérdésem a következő: ugyanazzal a géppel lenne-e látható különbség az 5.000 ft-os Hama, a 13.000 ft-os talán Cokin vagy az Erva által hirdetett 42.000 ft-os nemtudommilyen CP szűrő közt? Nem mintha a legdrágábbat akarnám mgvenni, inkább a két olcsóbb között vívódom. (Általában milyen minőségűek a Hama szűrők, érdemes őket megvenni?)
A választ előre is köszönöm.
Eos33 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|