Keresés

Részletes keresés

Julo Creative Commons License 2002-03-03 00:20:50 1610
Arra, hogy magaddal foglalkozhass, magadra koncentrálhass, ne szóljon bele a dolgodba olyan, akinek már tulképp nincs is semmi beleszólási joga. Hogy ott találd meg a könyvedet, ahol utoljára hagytad, hogy azzal töltsd az idődet, akivel te szeretnéd, stb.

Hogy lehet egy kalandnak elébe menni? Másképp: hogy alakulnak ki a kalandok vagy hogy tudod alakítani úgy az életedet, hogy kalandjaid legyenek? [Bután hangzik...]

A hozzászólás:
igus Creative Commons License 2002-03-02 23:53:57 1609
Nem éreztem még úgy, hogy kevés a hátralévő időm. Hanem úgy gondolok rá, hogy nekem még sok a hátralévő időm, amibe aztán sok kaland beleférhet.
Szerintem a gyereknevelésfélét már befejeztem, lakáshelyzetem rendeződött, nincsenek előttem olyan feladatok, ami roppant időigényes volna.

Ha van valakinek különvonulós területe, akkor azt mire lehet jól használni ?

Előzmény:
Julo Creative Commons License 2002-03-02 23:11:33 1608
Semmiképpen nem szomorkás. Tulképp örömteli izgatottsággal vegyes, az építkezés-felújítás miatt, ami előtt állok. Érzelmi téren hullámzó, mostanában elkezdett hiányozni életemből egy társ, pedig azt hittem, ezen már végérvényesen túljutottam.

Szoktad úgy érezni, hogy kevés lesz az életed arra a sokmindenre, amit meg akarsz valósítani?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!