|
|
|
|
 |
Koen_brader
2002-03-11 06:27:13
|
28
|
Free Bird: Koszonom
KB |
|
A hozzászólás:
 |
Free Bird
2002-03-02 19:47:03
|
19
|
| Szépek a képeid! Gratula! |
|
Előzmény:
 |
Koen_brader
2002-01-29 18:17:18
|
8
|
A polarszuro hatasa a (nap)feny iranyatol is fugg, maximalis a fenyre mert 90fokon. Kora reggel / keso este mivel a feny nagyon oblikus (?!magyar) konnyu elerni a 90 fokot, lasd itt. ha pont a fejed tetejere sut a nap delben, nehezebb -- egybkent is delben sziesztazni kell, nem fotozni.
"ugy kell hasznalni, hogy " .....hat ugy kell hasznalni ahogy a te izlesed abban a kepben megkivanja.
Havas tajon a random fenyvisszaverodes egy csomo szort fenyt eredmenyez, es ennek csokkentesevel erosodik a CP hatasa.
en kicsit visszafogtam ujabban a CP hasznalatat, mert ugy ereztem, tullottem a celon, amikor mar fuji superia realan --egy nem is kulonos szinkontrasztos negativ-- is szinte fekete lett az eg, peldaul ezen a kepen.
hasonloan mas "eros" izekre, a CP kis mennyisegekben elvezheto legjobban. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|