Keresés

Részletes keresés

Sothy Creative Commons License 2002-02-26 08:40:40 18
Hol van akkor már napfény mire én hazaérek????!!

:-))))))))))))))

Ok! Köszi megnézem......
Tényleg aszittem hogy csak a lineárisat kell forgatni. Akkor mi a különbség a kett? között?

A hozzászólás:
Koen_brader Creative Commons License 2002-02-26 00:44:54 17
tedd fel a CP-t a lencsere, nezzel az egre, a napfenyre merolegesen, es forgasd el a CP-t.
Előzmény:
Sothy Creative Commons License 2002-02-25 14:47:43 16
Ne mondjátok már hogy a CP-t forgatni kell?!?!
Ezt nem tudtam...
Azt hittem csak a Linear Polart kell forgatni!
Ez komoly? Na ha hazamegyek kipróbálom.

Én nemrég vettem egy CP-t, de amit fotóztam vele még a gépben van.
Remélem nagyon nem rontottam el a képeket! hehe!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!