|
|
|
|
 |
Sothy
2002-02-26 08:40:40
|
18
|
Hol van akkor már napfény mire én hazaérek????!!
:-))))))))))))))
Ok! Köszi megnézem......
Tényleg aszittem hogy csak a lineárisat kell forgatni. Akkor mi a különbség a kett? között? |
|
A hozzászólás:
 |
Koen_brader
2002-02-26 00:44:54
|
17
|
| tedd fel a CP-t a lencsere, nezzel az egre, a napfenyre merolegesen, es forgasd el a CP-t. |
|
Előzmény:
 |
Sothy
2002-02-25 14:47:43
|
16
|
Ne mondjátok már hogy a CP-t forgatni kell?!?!
Ezt nem tudtam...
Azt hittem csak a Linear Polart kell forgatni!
Ez komoly? Na ha hazamegyek kipróbálom.
Én nemrég vettem egy CP-t, de amit fotóztam vele még a gépben van.
Remélem nagyon nem rontottam el a képeket! hehe! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|