Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szalapala Creative Commons License 2002-02-22 22:21:45 7
Én értem az örömödet, egyet is értek, mindösszesen arra utalt a véleményem, hogy kölykei a szukának vannak, nem a kannak. A kutya nem monogám - ezt maximum csak az ember vetíti bele -, mint ahogy őse, a farkas sem volt az. Erre utal a régi mondás is, miszerint az erősebb kutya teszi magáévá azt, akit csak lehet a környéken.(A mondás eredetileg tömörebben fogalmaz.)
Max. a profi tenyésztők várnak kanjuktól kölyköt, de az valami más tészta.
Előzmény:
hajnici Creative Commons License 2002-02-20 09:35:53 3
Nekem is fiú kutyusom van igaz, hogy keverék kicsit olyan mint egy Golden viszont örülnék, ha találnék neki egy lány kutyit.
Miért? Mert örülnék, ha lennének kölykei!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!