Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Lord Iffy Creative Commons License 2002-02-22 09:49:13 6
ebben egyetértünk. nem is mondtam hogy nem lehet klassz.:O)))
Előzmény:
hajnici Creative Commons License 2002-02-22 09:45:45 5
Tudod ezelött a kutyusom elött szuka kutyim volt és kétszer születtek kölykei. Mindkétszer 6 szép keverék kiskutyi. Mindnek jó helye van a rokonságnál landoltak kb.4 hónap után. Szóval olyan az egész, mint egy nagy család a hatalmas kutyasereg mindig eljön velünk piknikezni a közeli erdőbe. Imádnak együtt játszani. Tudod ez nagyon klassz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!