Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bud511 Creative Commons License 2002-02-18 10:13:41 11
Ebben igazad van, de azt hiszem az árkülönbözettöl függetlenül sem érné meg bérlakást építeni, ha nem lennének az állam által adott kedvezmények.
Előzmény:
szalka Creative Commons License 2002-02-15 18:22:17 10
Csak ne a lakas piaci araval szamolj, hanem a letrehozas koltsegevel. Nyilvan egy lakason ara es az epites ara kozott van egy igen szep szazalekban merheto kulonbseg, kulonben senkinek nem erni meg epittettni se. De teny, hogy szep adokedvezmeny van rajta nyugaton. Meg az egesz dolog torvenyileg szabalyozva van mik a jogai es lehetosegei a tulajdonosnak es a lakonak ezert kevesebbmaceraval jar egy esetleges nemfizeto lakoval kezdeni valamit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!