Keresés

Részletes keresés

Szabadelvue Creative Commons License 2002-02-17 01:20:54 73
Sajátkezűleg formázod? :-)
A hozzászólás:
PuPu Creative Commons License 2002-02-17 01:14:02 72
Dehogyis.
Az a művészeti élet színtere, - mindennap készül Vitykáról egy szobor.
Néha-néha a Kövérlackóról is...
Akarsz te is modell lenni? Szavadba kerül...
:O))))
Előzmény:
Szabadelvue Creative Commons License 2002-02-17 00:57:29 70
Ott is ennyire hiábavaló az erőlködésed ...?
:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!