|
|
|
|
 |
PuPu
2002-02-17 01:14:02
|
72
|
Dehogyis.
Az a művészeti élet színtere, - mindennap készül Vitykáról egy szobor.
Néha-néha a Kövérlackóról is...
Akarsz te is modell lenni? Szavadba kerül...
:O)))) |
|
 |
feneszelid
2002-02-17 01:01:32
|
71
|
| Igen. Es ott is csak ez jon ki belole :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Szabadelvue
2002-02-17 00:57:29
|
70
|
Ott is ennyire hiábavaló az erőlködésed ...?
:-)) |
|
Előzmény:
 |
PuPu
2002-02-16 23:12:33
|
64
|
Nemigen lehet ezzel az anyaggal mit kezdeni, - azt mindenki elismeri, hogy korrekt, - csakhát ugye ahol megjelent...
Pedig ez még semmi, - ha tudnák, hogy a lakás legkisebb helységében én is kifüggesztettem a Vityka képét, - hadd inspiráljon nagy tettek végrehajtására PuPu polgár jóléte érdekében!
:O))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|