Keresés

Részletes keresés

PuPu Creative Commons License 2002-02-17 01:14:02 72
Dehogyis.
Az a művészeti élet színtere, - mindennap készül Vitykáról egy szobor.
Néha-néha a Kövérlackóról is...
Akarsz te is modell lenni? Szavadba kerül...
:O))))
feneszelid Creative Commons License 2002-02-17 01:01:32 71
Igen. Es ott is csak ez jon ki belole :-)
A hozzászólás:
Szabadelvue Creative Commons License 2002-02-17 00:57:29 70
Ott is ennyire hiábavaló az erőlködésed ...?
:-))
Előzmény:
PuPu Creative Commons License 2002-02-16 23:12:33 64
Nemigen lehet ezzel az anyaggal mit kezdeni, - azt mindenki elismeri, hogy korrekt, - csakhát ugye ahol megjelent...
Pedig ez még semmi, - ha tudnák, hogy a lakás legkisebb helységében én is kifüggesztettem a Vityka képét, - hadd inspiráljon nagy tettek végrehajtására PuPu polgár jóléte érdekében!
:O)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!