Keresés

Részletes keresés

nyilhegy04 Creative Commons License 2002-02-19 22:27:07 77
jó jó, adott ...de az van írva , hogy mindenedet oszd szét....attól még messze állt.

Pl a villájába is bevehetett volna néhány hajléktalant, min Röfi az edericsi ( Aczél Gyuri bá ajándékozta ) kastélyába...
:O)

A hozzászólás:
pindiy Creative Commons License 2002-02-16 23:23:30 67
PVC ne bomolj, Hornnál többet senki sem jutatott.
Megkötötte a Concordátumot, elinditotta az egyházi javak visszaszolgáltatását.
Ha lyól emlékszem egy 4 tagú rendnek odaigérte az ORFIT.......meg is kapták, hagyjuk a mesét Alizka::)))
Rendesen körbe lettek általa nyalva.
Volt is ebből koaliciós balhé.....
Fály a Gyulának a hálátlanság.
Ha meg nyernek a szocik, esmeg szent lesz a barátság.......
Előzmény:
nyilhegy04 Creative Commons License 2002-02-16 08:47:12 49
Így van.
Be kell perelni az újságot, mivel aljas és szemét dolog ilyesmiket firkálni..

A püspök úr ha csak ezt nyilatkozta volna OK. egyetértek, de a püspök úr csúsztat...és ez bizony nem helyes...

Horn visszautasította egyes (!) egyházfik agitkáját.
És ez is rendjén való...még akkor is ha érthetően pillanatnyilag még regnáló Fennállónk többet juttat az egyházaknak, mint a korábbi...igaz a helyzet is jobb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!