|
|
|
|
 |
PuPu
2002-02-17 00:05:48
|
69
|
MNO.
Legalább is így indult a topic...
:O))) |
|
A hozzászólás:
 |
szalonna
2002-02-16 23:23:09
|
66
|
| Tényleg, hol jelent meg? HJM az Országos Sajtószolgálatra céloz, amit nem találok a telefonkönyvben. |
|
Előzmény:
 |
PuPu
2002-02-16 23:12:33
|
64
|
Nemigen lehet ezzel az anyaggal mit kezdeni, - azt mindenki elismeri, hogy korrekt, - csakhát ugye ahol megjelent...
Pedig ez még semmi, - ha tudnák, hogy a lakás legkisebb helységében én is kifüggesztettem a Vityka képét, - hadd inspiráljon nagy tettek végrehajtására PuPu polgár jóléte érdekében!
:O))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|