|
|
|
|
 |
szalonna
2002-02-16 22:53:30
|
62
|
| Sicumaci kérlekszépen, fordítva ülsz a kantinosnén. Ha valakinek nem tetszik, hogy a képét engedély megjelentetik egy helyen, amivel nem ért egyet, akkor felszólalhat. Madonna is. Vagy közzétehet egy hirdetést, hogy nem azonos :) Tehát megjelentetni éppen megjelentethették a Hustlerban, de ne lepödjenek meg, ha reklamációt kapnak. |
|
A hozzászólás:
 |
sicmac
2002-02-16 22:40:13
|
61
|
| Nem vagyok igazi Hustler-olvasó, de engem is felháborít, ha tisztességes pornólapban püspököket talál az ember! Mindent a maga helyén. Kinek volna mersze Madonnát megfesteni Madonnának, és kitenni egy templomba? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|