Keresés

Részletes keresés

pindiy Creative Commons License 2002-02-16 23:23:30 67
PVC ne bomolj, Hornnál többet senki sem jutatott.
Megkötötte a Concordátumot, elinditotta az egyházi javak visszaszolgáltatását.
Ha lyól emlékszem egy 4 tagú rendnek odaigérte az ORFIT.......meg is kapták, hagyjuk a mesét Alizka::)))
Rendesen körbe lettek általa nyalva.
Volt is ebből koaliciós balhé.....
Fály a Gyulának a hálátlanság.
Ha meg nyernek a szocik, esmeg szent lesz a barátság.......
A hozzászólás:
nyilhegy04 Creative Commons License 2002-02-16 08:47:12 49
Így van.
Be kell perelni az újságot, mivel aljas és szemét dolog ilyesmiket firkálni..

A püspök úr ha csak ezt nyilatkozta volna OK. egyetértek, de a püspök úr csúsztat...és ez bizony nem helyes...

Horn visszautasította egyes (!) egyházfik agitkáját.
És ez is rendjén való...még akkor is ha érthetően pillanatnyilag még regnáló Fennállónk többet juttat az egyházaknak, mint a korábbi...igaz a helyzet is jobb.

Előzmény:
szalonna Creative Commons License 2002-02-16 07:45:58 47
Jó reggelt, hölgyeim és uraim. Látom, jól elbeszélgettetek.

Szerintem a csikszeredai püspöknek is joga van szóvátenni, ha nem tetszik neki, hogy a fényképét pornólapban közlik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!