|
|
|
|
 |
jvam
2002-02-16 21:06:12
|
58
|
vagy
- az egyház tagja az, aki vmilyen örömteli (születés, esküvő), vagy szomorú (halálozás) esemény hatására ráébred, hogy ő vallásos?
Én nem tudom a választ, nem is az én dolgom eldönteni.
|
|
A hozzászólás:
 |
HJM
2002-02-16 08:36:49
|
48
|
Nu most akkor mellik tétel igaz?
- az egyház tagja az aki fizeti az egyházi adót
vagy
- az egyház tagja az aki annak vallja magát
El kéne már dönteni... |
|
Előzmény:
 |
jvam
2002-02-16 02:12:22
|
38
|
Ha valaki 10 évig nem fizetett egyházadót az miért akar egyházi temetést?
(Ha 10 évig nem fizetem a párttagságit, akkor párttag vagyok?) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|