|
|
|
|
 |
szatan
2002-02-16 09:07:47
|
54
|
| És más újságban , mint a MAGYARFORUM igen? |
|
 |
szatan
2002-02-16 08:54:58
|
51
|
| És más újságban , mint a MAGYARFORUM igen? |
|
 |
HJM
2002-02-16 08:47:59
|
50
|
"...Szerintem a csikszeredai püspöknek is joga van szóvátenni, ha nem tetszik neki, hogy a fényképét pornólapban közlik. ..."
Természetesen joga van hozzá...
Csak nem az Országos sajtószolgálaton keresztül, beleavatkozva olyan ügyekbe melyekhez neki semmi köze sincsen...
Vagy szerinted van?
Lya és igen....
Ezúton kérem fel az Országos sajtószolgálatot a fenti álláspontom szó szerinti közzétételére!
Kedves szalonna szerinted közzé fogják tenni? |
|
 |
nyilhegy04
2002-02-16 08:47:12
|
49
|
Így van.
Be kell perelni az újságot, mivel aljas és szemét dolog ilyesmiket firkálni..
A püspök úr ha csak ezt nyilatkozta volna OK. egyetértek, de a püspök úr csúsztat...és ez bizony nem helyes...
Horn visszautasította egyes (!) egyházfik agitkáját.
És ez is rendjén való...még akkor is ha érthetően pillanatnyilag még regnáló Fennállónk többet juttat az egyházaknak, mint a korábbi...igaz a helyzet is jobb.
|
|
A hozzászólás:
 |
szalonna
2002-02-16 07:45:58
|
47
|
Jó reggelt, hölgyeim és uraim. Látom, jól elbeszélgettetek.
Szerintem a csikszeredai püspöknek is joga van szóvátenni, ha nem tetszik neki, hogy a fényképét pornólapban közlik. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|