Keresés

Részletes keresés

HJM Creative Commons License 2002-02-16 08:36:49 48
Nu most akkor mellik tétel igaz?

- az egyház tagja az aki fizeti az egyházi adót
vagy
- az egyház tagja az aki annak vallja magát

El kéne már dönteni...

Szabadelvue Creative Commons License 2002-02-16 02:15:38 40
kellett a píz párttagsági díjra ... :-))
A hozzászólás:
jvam Creative Commons License 2002-02-16 02:12:22 38
Ha valaki 10 évig nem fizetett egyházadót az miért akar egyházi temetést?
(Ha 10 évig nem fizetem a párttagságit, akkor párttag vagyok?)
Előzmény:
PuPu Creative Commons License 2002-02-16 02:05:10 34
Bocsáss meg, - van ilyen is, nem vitatom. Minden tiszteletem az övé.
Viszont a menyem nagypapáját nem akarta eltemetni a pap, csak ha 10 évre visszamenőleg befizetik az egyházadót.
Szerinted ma melyik a jellemzőbb magatartásforma?
:O)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!