|
|
|
|
 |
HJM
2002-02-16 08:36:49
|
48
|
Nu most akkor mellik tétel igaz?
- az egyház tagja az aki fizeti az egyházi adót
vagy
- az egyház tagja az aki annak vallja magát
El kéne már dönteni... |
|
 |
Szabadelvue
2002-02-16 02:15:38
|
40
|
| kellett a píz párttagsági díjra ... :-)) |
|
A hozzászólás:
 |
jvam
2002-02-16 02:12:22
|
38
|
Ha valaki 10 évig nem fizetett egyházadót az miért akar egyházi temetést?
(Ha 10 évig nem fizetem a párttagságit, akkor párttag vagyok?) |
|
Előzmény:
 |
PuPu
2002-02-16 02:05:10
|
34
|
Bocsáss meg, - van ilyen is, nem vitatom. Minden tiszteletem az övé.
Viszont a menyem nagypapáját nem akarta eltemetni a pap, csak ha 10 évre visszamenőleg befizetik az egyházadót.
Szerinted ma melyik a jellemzőbb magatartásforma?
:O))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|