Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
HGyuri Creative Commons License 2002-02-13 08:25:01 140
Persze tudom! Én is azért írtam, mert én a 40mm-es látószögét egy hasonló kisfilmes kamerán szerettem meg ;-)
Előzmény:
Gurg Creative Commons License 2002-02-12 22:24:19 139
Kedves HGyuri,
egészen halkan megjegyzem, hogy bizonyos helyzetekben egy Minox 35 PL-t használok. Mondanom sem kell, hogy az objektív 2,8/35-ös
:))))

Az alábbi mondandóm inkább a látószögről szólt, nem a gépvázról.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!