|
|
|
|
 |
http
2002-02-13 03:31:35
|
272
|
Nézd tracy! Ha kiváncsi vagy, hogy a moderatúra milyen választ adna az indokolatlan lépésére, én eljátszok neked egy értelmes, jó retorikai képességekkel rendelkező moderátort (amilyent még nem láttam, vagy nagyon bújkál). Persze az indoklás hamis lesz, csak a retorika lesz tökéletes.
kávémoderátor:
http többednickjeinek számottevő részének hozzászólásai értéket képviselnek mind az Index, mind a fórumok olvasói számára. Ha egy nick rasszista, IRL vagy bármilyen súlyos, végleges kimoderálással járó hozzászólásokra használná a továbbiakban http valamely többednickjét, a modus értelmében a hozzászólások egészét véglegesen törölni kellene, így az eredeti hozzászólások védelme érdekében a hozzászólások további lehetőségét ellenszavazat nélkül letiltottuk.
Üdvözlettel: kávémoderátor
Ha van kedved, cáfold meg helyettem. A szakmádba vág.
(Persze ez egy képtelen helyzet, én még ebben a topikban, vagy másutt jó retorikájú moderátori választ csak igen profán problémákra olvastam.)
|
|
 |
http
2002-02-13 01:01:14
|
255
|
A topiknyitóban leírtam. Másfelől mások használhatták volna, ha kedvük szottyan stb. Ez egy teljesen természetes lépés. Azt írod, hogy váratlan dolgokkal ki lehet zökkenteni valakit (ez esetben a moderatúrát).
Ez engem arra az ismerősömre emlékeztet, aki őrségben szitává lőtt egy békésen legelésző tehenet. Egyébiránt kitüntették, három nap eltváot kapott. |
|
A hozzászólás:
 |
tracy
2002-02-13 00:56:56
|
254
|
| Én abszolút. Erre különösen... És arra is, hogy mi vitt erre a lépésre... |
|
Előzmény:
 |
http
2002-02-13 00:55:16
|
253
|
| Hogyan számíthatna offolásnak az, ha valaki leveti a farsangi álarcát? Ennek az indoklására én is kiváncsi lennék, ha kiváncsi természetű lennék. De nem vagyok kíváncsi természetű. Miért Te az vagy? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|