Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
HGyuri Creative Commons License 2002-02-12 10:03:55 128
lehet...
Pedig kipróbáltam volna a developer 2-őt T-max 400-on, aztán meg lenagyítani Ilfochrome Classicra...
Előzmény:
dapa Creative Commons License 2002-02-12 09:44:27 127
Na most már ismerem:-)
Véleményem szerint az FF dia iránt nincs számottevő piaci érdeklődés. Ilyen áron meg pláne.
A Kodaknak van egy Tmax Reversal kitje, amit a Tmax és TechnicalPan filmekhez lehet használni.(Meg a többihez is valszeg.)Ez 10-12 filmhez elég a fixir kivételével minden benne van csekély tizenvalahány rúgóért.
Lehet a doktorok is ezt vagy a módosított variációját használják.
dapa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!