Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szomi_szomi Creative Commons License 2002-02-08 18:28:55 2
Jelenleg ilyen lakásokat eladásra építenek, ugyanis az államilag támogatott hitellel és a támogatásokkal (szocpol + ÁFA) ilyen méretű lakást már viszonylag sok ember meg tud venni.
Előzmény:
HA-SLN Creative Commons License 2002-02-08 13:35:33 -
Sziasztok!
Kíváncsi lennék véleményeitekre:
ha csinál valaki Bp-peremkerületeiben egy 10 lakásos egyenként 50nm-es lakást, azt megérné e!
És mennyiért lehet kiabűdni bútorozatlanul?
És ha nem fizet a bérlő? Ki lehet e rakni?
Egyáltalán van ennek jövője?
Lécci akinek véleménye van írjon......

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!