Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
second Creative Commons License 2002-02-08 16:28:32 0
Szerintem működhetne ez a megoldás, ha normális áron lehetne így lakást berelni. Európa több országában a városi emberek jelentős része bérlakásban él, mert minek vegye meg drága pénzen, ha bérelni is lehet.
Szerintem ez eddig azért nem lendült nálunk fel, mert sejtésem szerint ez hosszútávú beruházás, és most inkább a "holnapra lekaszálom a nagy lóvét" jellegű megtérülés preferált.

Sec.

Előzmény:
HA-SLN Creative Commons License 2002-02-08 13:35:33 -
Sziasztok!
Kíváncsi lennék véleményeitekre:
ha csinál valaki Bp-peremkerületeiben egy 10 lakásos egyenként 50nm-es lakást, azt megérné e!
És mennyiért lehet kiabűdni bútorozatlanul?
És ha nem fizet a bérlő? Ki lehet e rakni?
Egyáltalán van ennek jövője?
Lécci akinek véleménye van írjon......

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!