Keresés

Részletes keresés

Intruder1899 Creative Commons License 2002-02-18 18:20:10 154
Hülyegyerek, amig pl. te ilyen genny topikokat nyitogatsz, hogy "fa***om a Fradiba" addig mit vársz egy találkozástól?
Csúszni fogtok minden randinál.
Az meg, hogy négyen mentek arra a szerencsétlenre, az meg azért volt, mert a többi debreceni szokás szerint futott. Pedig elég nagy túlerőben voltatok, legalább is a résztvevők létszáma alapján.

Ettől függetlenűl sajnálom a srácot, a sok nagypofájú mutogatós nethuszár helyett (mint pl. te) ő szedte be a pofonokat.
Az élet igazságtalan.

lao-ce Creative Commons License 2002-02-07 19:01:12 12
Nem komoly, de azért senkinek sem kívánom. Gyomron rúgták, meg tarkon ütötték, 4-en állták körbe. A Janikának meg állítólag elvették a sálját.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2002-02-07 18:57:02 11
Azt tudom én hogy hol lakik meg ilyenek... De nem verték el a fradisták!?? Mert te azt irtad a ftc.handball.hu oldalon!! A váci túrával kapcsolatban annyit , hogy megint megy Tomi és voiszi a Szoboszlói Lokisták drapit is...Jah meg szeretne menni Hódmezővásárhelyre is ha mentek!!
Előzmény:
lao-ce Creative Commons License 2002-02-07 18:42:24 10
A múlt héten befejezte a vizsgáit és hazautazott, Veszprém környékén lakik. Onnan jött Dújba, meg ha igaz másnap Győrbe. Mostanában várható, hogy visszaérkezzen, de még tuti nincs itt, akkor fennt lenne a neten. Már szervezi az újabb váci túrát, arra jött el Tamás is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!