Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2002-02-07 12:20:40 121
köszi Fido!
a mélységélesség nem volt nagy kunszt
mivel szinte mindig 28-ast használok [szinte rá van hegesztve a gépre :) ], ott 8 vagy 11-es blendénél már kb. másfél métertől a végtelenig éles a kép, emellett mindig 400-as film van a gépben
néha nem is nyúlok az élességhez, csak az akcióra összpontosítok

a kép egy szabadtéri bútorpiacon készült Moldvában és az "elfáradt" kereskedők ott pihentek a sezlonyon :)

Előzmény:
Fido Dido Creative Commons License 2002-02-07 10:15:30 120
Nagyon jók a képek. Nekem a frumoasa jött be legjobban. Nagyon el van találva, a mélységélesség is tökéletes, az ember szeme folyton mászkál az asztal, a tócsa és a "pihenő" család között.:-)
Gratula!

Fido

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!