|
|
|
|
 |
Mijafranc
2002-02-14 17:30:50
|
3
|
Hali
Meg kell hogy mondjam, standart kedvenc játékaim közé tartozik.
Mindenesetre vannak bőven de itt még nincsenek is olyan sokan.
Van egy rács lennt a padlóban, azt kell kinyitni, majd oda leugrani , úgy hogy szeleteljen fel a
ventillátor és onnan megint lehet menni mindenfelé. |
|
A hozzászólás:
 |
Attilio
2002-02-05 09:17:22
|
-
|
| Ahoj...nemrég kezdtem játszani az Unreallal és azokhoz szolna a kerdesem akik mar vegigjatszottak, az iSV-Kran on miután bejutott az ember és felment azon a liften ahol az elso Skaarj őr van mit kellene művelni?(Az őrök végtelenen vannak????) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|