Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2002-02-01 12:31:16 102
Ja, én sem.
De úgy tünt ahhoz írod...
Előzmény:
Gurg Creative Commons License 2002-02-01 10:30:01 100
neeem
a Nikkor obkjetív a képet alkotta a negatívon (én még nem hallottam 2.0/28-as nikkor nagyítóbjektivről :) )
a nagyitógépben van egy 100-as és egy 60-as Leitz Focotar

Százbolha igazad van
élőben az igazi
ha beszkennelem, már veszt az értékéből

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!