Keresés

Részletes keresés

banacid Creative Commons License 2002-02-08 09:19:12 11
Sziasztok!
Tudtok ajánlani valamilyen kontrasz kiemelő ill. segítő szűrőt t-max 100 filmhez? pentacon objektívhez? milyet érdemes használni?
A hozzászólás:
Koen_brader Creative Commons License 2002-01-30 20:11:55 10
labor hiba ill. papir kontraszt...

Bizony, meglehet. Ez reszben az oka annak hogy azota attertem diara (a 2. kep '99-ben keszult)

Előzmény:
Duda Creative Commons License 2002-01-30 10:25:39 9
"hat ugy kell hasznalni ahogy a te izlesed abban a kepben megkivanja"

Kosz :)

A masodik kep lehet a labor hibaja is...
Bar szerintem inkabb az tortent, hogy ekkora kontraszttal nem birt el a papir.

Nekem diara (e100s) havas tajon bejott a cpl.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!