|
|
|
|
 |
banacid
2002-02-08 09:19:12
|
11
|
Sziasztok!
Tudtok ajánlani valamilyen kontrasz kiemelő ill. segítő szűrőt t-max 100 filmhez? pentacon objektívhez? milyet érdemes használni? |
|
A hozzászólás:
 |
Koen_brader
2002-01-30 20:11:55
|
10
|
labor hiba ill. papir kontraszt...
Bizony, meglehet. Ez reszben az oka annak hogy azota attertem diara (a 2. kep '99-ben keszult) |
|
Előzmény:
 |
Duda
2002-01-30 10:25:39
|
9
|
"hat ugy kell hasznalni ahogy a te izlesed abban a kepben megkivanja"
Kosz :)
A masodik kep lehet a labor hibaja is...
Bar szerintem inkabb az tortent, hogy ekkora kontraszttal nem birt el a papir.
Nekem diara (e100s) havas tajon bejott a cpl. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|