Keresés

Részletes keresés

Free Bird Creative Commons License 2002-03-02 19:47:03 19
Szépek a képeid! Gratula!
Duda Creative Commons License 2002-01-30 10:25:39 9
"hat ugy kell hasznalni ahogy a te izlesed abban a kepben megkivanja"

Kosz :)

A masodik kep lehet a labor hibaja is...
Bar szerintem inkabb az tortent, hogy ekkora kontraszttal nem birt el a papir.

Nekem diara (e100s) havas tajon bejott a cpl.

A hozzászólás:
Koen_brader Creative Commons License 2002-01-29 18:17:18 8
A polarszuro hatasa a (nap)feny iranyatol is fugg, maximalis a fenyre mert 90fokon. Kora reggel / keso este mivel a feny nagyon oblikus (?!magyar) konnyu elerni a 90 fokot, lasd itt. ha pont a fejed tetejere sut a nap delben, nehezebb -- egybkent is delben sziesztazni kell, nem fotozni.


"ugy kell hasznalni, hogy " .....hat ugy kell hasznalni ahogy a te izlesed abban a kepben megkivanja.


Havas tajon a random fenyvisszaverodes egy csomo szort fenyt eredmenyez, es ennek csokkentesevel erosodik a CP hatasa.




en kicsit visszafogtam ujabban a CP hasznalatat, mert ugy ereztem, tullottem a celon, amikor mar fuji superia realan --egy nem is kulonos szinkontrasztos negativ-- is szinte fekete lett az eg, peldaul ezen a kepen.




hasonloan mas "eros" izekre, a CP kis mennyisegekben elvezheto legjobban.

Előzmény:
Duda Creative Commons License 2002-01-29 10:09:30 7
"ovatosan kell hasznalni, mert az eget sotet kek -- feketeve valtoztathatja Velvian "

A polarszurot ugy kell hasznalni, hogy a max sotetedesig kell tekerni? Most lottem havas tajon, es az eg mar a keresoben is feketedett. Gondoltam ra, hogy esetleg nem tekerem maxra...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!