|
|
|
|
 |
Slint
2002-01-22 09:57:22
|
78
|
Teljesen értem amit mondasz és erről lehet hogy most órákig fogunk vitatkozni(remélem)
SZóval, Jimmy IGAZI fasz volt ez ok, de semmivel sem tartok többre egy IGAZI faszt, mint egy műfaszt. Aki fasz teljesen mindegy hogy mű- vagy igazi. FAsz és kész.
Másfelől amit mondtál hogy elhitte magáról hogy ő a király, na ez az aduász, a pont az i-n, a hab a tortán! A népszerűség onnantól gáz ha valaki megelégszik azzal, elhiszi, felfogja, kihasználja, hogy néhány millió senkiházi szar királynak hívja.
Azzal ne is törődjünk, hogy másik néhány millió meg legszívesebb egy kanál vízben fojtaná meg?
(Bár már hiába is fáradna)
Ok bazmeg: tények. Jimmy kibaszott sok oktávot ki tudott énekelni, erre nem sokan képesek. Ezt elismerem. De ennél többet minek, ha egyszer nem tudok vele azonosulni?
|
|
A hozzászólás:
 |
Ösztönlény
2002-01-22 09:45:24
|
77
|
| Műemberek kora. Manapság mindenki műpolgár, műproli, műbunkó, műfasz, aszerint, hogyan "imidzselte" meg egy marketinges, vagy saját maga. Bajor műbohém. Egy depressziós kisköcsög. Jimmy IGAZI fasz! De most komolyan, érted mire gondolok? |
|
Előzmény:
 |
Slint
2002-01-22 08:58:22
|
75
|
Na halljam tesókám a kifejtést
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|