Keresés

Részletes keresés

swanci Creative Commons License 2002-01-21 23:35:40 187
CáPeti, én azt is kipróbáltam, de megint beázott. Tudsz valami segítséget nyújtani? Hogy ne ázzon be. Védegylet, vagy tömítés amin nem folyik be a víz? Segítsél már kérlek szépen!
A hozzászólás:
CáPeti Creative Commons License 2002-01-19 22:20:30 186
Sziasztok !

Még nagyon-nagyon béta verzió, de azért ajánlom mindekinek, aki a témával foglalkozik:

PetiHomepage

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!